Sparno brolių taurė: tikros lenktynės ore

Antrus metus iš eilės parasparnių sporto klubas „Sparno broliai” surengė įsimintinas varžybas. Šiemet jos vyko liepos 27-28 d. Ukmergėje. Išbandyti savo jėgas susirinko 26 pilotai.
Pirmą dieną oras nebuvo labai palankus tolimiems skrydžiams. Finišo tiesioji buvo nustatyta vos už 25,8 km, tačiau niekam nepavyko įveikti šio atstumo. Per plauką nuo finišo tiesiosios nusileido Darius Lukoševičius, įveikęs 25,538 km.
Antrąją dieną išpuolė „darbingas” oras: kas norėjo ir netingėo – pasiekė finišą, kuris buvo už 44,6 km. Iš 26 pilotų finišavo 15! Ko gero, tai pirmos tokios varžybos Lietuvoje, kuriose net 57,7 proc. pilotų atsidūrė finiše. Iš gausaus būrio finišavusiųjų garbingą pirmą vietą iškovojo Marijonas Kmitas, antrą – Paulius Jonaitis, trečias liko Gediminas Siutilas.
Visus rezultatus galima peržiūrėti čia: bendri, moterų įskaita, standart klasė, sport klasė, 1 pratimas, 2 pratimas.