Lietuvos parasparnių čempionatas 2012

LSPSF parasparnių čempionatas nukeltas savaite vėliau: į rugpjūčio 26 – rugsėjo 1 d. Varžybų organizatoriai (iš pernai vykusių varžybų pažįstami Klavdij Rakušček ir Gasper Prevc, PG Club Krokar Železniki) pasiūlė sujungti jį su tuo metu įvyksiančiomis kitomis varžybomis – Serial Cup (anksčiau numatytu laiku – rugpjūčio 19-25d. – Tolmine ir Kobaride nenumatytos jokios varžybos ir Lietuvos čempionatui tikriausiai nepavyktų surinkti didesnio dalyvių skaičiaus).

Serial Cup varžybose dalyvauti kviečiami geriausi pasaulio pilotai: praėjusiais metais dalyvavo Aljaž Valič, Mads Syndergaard, Tomaš Brauner, Michal Sigel. Jų pakabos sistemos pažymimos iš tolo gerai matoma juostele (panašiai kaip naujokų). Ore juos galima atpažinti iš tolo ir pabandyti neatsilikti ar net aplenkti – juk jie skrenda su DHV 1 ar DHV 1-2 kategorijos sparnais . Dalyvauti tokiose varžybose tikrai įdomu ir verta.

Pagrindinė skraidymų vieta ta pati kaip pernai: kalnai aplink Sočos slėnį, Kobarid’o ir Tolmin’o startavietės, taip pat Lijak’as (prikausomai nuo oro sąlygų).

Starto mokestis 120 eur (sumokant iki gegužės 15 d.), vėliau 150 eur, o mokant vietoje 170 eur. Mokėti galima PayPal’u. Registruotis prašome tinklapyje www.serialcup.com/

Kaip ir pernai Lietuvos čempionato dalyviams LSPSF skiria piniginius prizus: penkiems geriausiems bus kompensuotas starto mokestis. Šių prizų dalybose nedalyvauja Lietuvos rinktinės nariai (rinktinės nariais laikomi pilotai, šiais metais atstovaujantys Lietuvai FAI čempionate).