2011 metų Lietuvos parasparnių čempionatas

2011 metų Lietuvos parasparnių čempionatas vyks rugpjūčio 21-27 dienomis Kobaride (Slovėnijoje).

Varžybos bus registruotos kaip atviros FAI 2 kat. varžybos. Atvirose varžybose bus „Open”, „Serial”, „Women” ir „Team” kategorijos. Dėl Lietuvos čempiono vardo varžysis tik Lietuvos pilotai. Numatomas startinis mokestis apie 160 eur (įeina užvežimas į startavietę, parvežimas nuo padrindinių kelių, priešpiečių sumuštiniai, marškinėliai, žemėlapis).

Klubas “Jelkin hram paragliding” – patyrę tokių varybų organizatoriai (pratimai sudaromi atsižvelgiant į visų dalyvių patyrimą). Vieta pakankamai saugi visokio lygio pilotams. Numatoma, kad varžybose dalyvaus ne mažiau kaip 70 pilotų. Didelis gyvenimo vietų pasirinkimas (nuo kempingų 10 eur/žm. iki viešbučių). Varžybų organizatoriai skiria paildomą 200 eurų piniginį prizą mūsų čempionato nugalėtojui.

LSPSF tarybos 2010 10 06 posėdžio nutarimu šis čempionatas turėjo vykti liepos 16-24 Salose, tačiau numatyta data persiklojo su Pasaulio čempionato Ispanijoje data. Tai buvo viena iš priežasčių čempionatą nukelti. Čempionatas kalnuose – puiki galimybė jauniems (ir nelabai jauniems bet vis dar ambicingiems) pilotams įgyti varžybinės patirties, paskristi kartu su būriu kitų pilotų, pasirinkti FAI reitingo taškų, nuskristi FAI 1 kat. varžybų kvalifikacijai reikaligus maršrutus ir t.t.

Nuvykimui į varžybas ir parvykimui numatome organizuoti autobusus.

Besiruošiantiems varžybose kalnuose dalyvauti pirmą kartą planuojame paskaitą apie tokių varžybų ypatumus.

LSPSF Taryba